• Новак
Ubrokeifixit Галакси S9 G960 Задните Врати Стаклена Врата Покрие Замена за Samsung Галакси S9 G960 5.8,Камера Стакло Поклопец на Леќите,Пре-Сече Лента(НЕ за Галакси S9+ G965 6.2) (S9/Црна/СА

Ubrokeifixit Галакси S9 G960 Задните Врати Стаклена Врата Покрие Замена за Samsung Галакси S9 G960 5.8,Камера

DEN 895.20

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Содржина : 1 * Samsung Галакси S9 G960 5.8" Стакло Назад Покритие ; 1 * Универзална Алатка За Полнење.Совети : не одговара за Samsung Галакси S9+ G965 6.2" Сите Верзии ; Две-Логото на задниот поклопец ; Стакло Назад Покритие Доаѓа Со Пре-Сече Назад-Стакло Покрие Лепак Лепило.Компатибилен со : САМО за Samsung Галакси S9 5.8" СМ-G960 F G960 F/DS G960 U G960 W итн.Сите Телефонски оператори ( ATSprint;Т-Мобиле;Verizon итн.).Инструкции за инсталација не се опфатени ; ве Молиме потврдете можете да го инсталирате сами.НЕ Препорачуваме да го инсталирате без никакво искуство.Не се одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.Не се одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.Инструкции за инсталација не се опфатени ; ве Молиме потврдете можете да го инсталирате сами.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат