• Новак
FacoryyGGBC Телефон Замена за Галакси 10 КОМПЈУТЕРИ за Галакси S8 / G950 Поклопец на Леќите на Камерата Адхезивна Поправка

FacoryyGGBC Телефон Замена за Галакси 10 КОМПЈУТЕРИ за Галакси S8 / G950 Поклопец на Леќите на Камерата Адхезивна

DEN 1267.20

Достапност
Достапно за нарачка

Забелешка : ве Молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да го купат.Замени скршен или нефункционален со нова.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.Facoryy GGBC Телефон Замена за Галакси 10 КОМПЈУТЕРИ за Галакси S8 / G950 Поклопец на Леќите на Камерата Адхезивна Поправка. 1. Поклопец на леќите на камерата лепило замена за Samsung Галакси S8 / G950. 2. Замени скршен или неупотребливи објект со нова. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.Телефон Замена на Делови за Галакси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат