• Новак
DDTAO Батеријата на Задниот Поклопец за LG V40 ThinQ(Црн) (Боја : Color1)

DDTAO Батеријата на Задниот Поклопец за LG V40 ThinQ(Црн) (Боја : Color1)

DEN 1051.20

Достапност
Достапно за нарачка

Телефон задниот поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец за LG V40 Thin Q(Црна).Телефонот назад cover1. Задниот поклопец замена за LG V40 Thin Q2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нови one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Целосно се вклопуваат и work5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат