• Новак
Основни Производи Omni Масажа Топката Прирачник Ролери Massager за Себе Масажа на Терапија Алатка, Црна Капа - Црна

Основни Производи Omni Масажа Топката Прирачник Ролери Massager за Себе Масажа на Терапија Алатка, Црна Капа

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

НАПРАВЕН ВО САД.Одлично за масажа на сите не-коскени делови од телото.Лесно да се чисти со сапун и вода.Може да се користи со масажа масла & лосиони.Црна Топка / Црна Првенство.The Omni Масажа производи функција на уникатен omni насочен топка, која ги комбинира супериорни функција со леснотија на користење.Удобно контрола помага во намалување на стрес и замор на рацете и прстите без одземање на корисници способност да смисла јазли и ограничувања во ткивото.The Omni Ролери diffuses интензитетот на директен притисок, што длабоко ткиво работа поудобно да приемникот.Нема внатрешна делови да носат или ги кородираат.Одлично за професионални или домашна употреба.Може да се користи со масажа лосиони или масла.Сите Omni Масажа производи може да се чистат лесно со сапун и вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

PanosBepa Дрво Назад Масажа Ролери Јаже, Преносни Рачен Болка Назад Ролери Масажа Рака за Назад Вратот и Рамениците

【Удобно Текстура】топки се направени од висококвалитетни дневници,кои се навој внатре со памук конец,и

DEN 354.00