• Новак
JTGYA Навлажнувачи се Совршени за Прочистување на Лични Спалната соба, Бебиња Соба, Доаѓа со Филтер и Лесно да се користи на Било Биро (Боја : C)

JTGYA Навлажнувачи се Совршени за Прочистување на Лични Спалната соба, Бебиња Соба, Доаѓа со Филтер и Лесно

DEN 1747.68

Достапност
Достапно за нарачка

★Се направи вашиот дом мириса добар. ★Спречување на суви и испукани кожата во текот на суви зими. ★Humidifying воздухот, го прави полесно дишење и го намалува кашлање и синус застој поради настинка, алергии, и грип. ★Поставени дома, јога, канцеларија, бања, спална соба, бебе соба, намалување на мирисот на цигари, готвење и домашни миленици. ★Совршен подароци за семејства и пријатели кои сакаат ароматерапијата или да имаат корист од ароматерапијата.LWorking Време : 5 Часови за Континуирана Прскање, или 8 Часа за Наизменична Spraying Features : Ноќ Светлина, Преносни, Воздух Purifier Size : 12cm x 12cm x 16cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Автомобил Овлажнител,Кул Магла Воздух Овлажнител,USB Пренослив Мини Автомобили Овлажнител,Воздух Овлажнител

Симпатична лимон дизајн, натпревари и се вклопува во спалната соба или канцеларија како декоративни об�

DEN 353.28

ZHANGCHI Навлажнувачи Кат-Стои,9L Голем Капацитет, Паметни Прочистувач на Воздух за Дома, Кола, Спална соба,Канцеларија,Бебе

❤ Градинка бебе овлажнител : додаде 35db речиси нечујно фреквенција, така да може да бидат сигурни.Име на �

DEN 6060.72