• Новак
Evonecy Воздух Овлажнител, Преносни Овлажнител Mute за Подарок за Дома за Спална соба за Патување за Статистика за Автомобил(Нане Зелена, Pisa Потпрена Кула Тип)

Evonecy Воздух Овлажнител, Преносни Овлажнител Mute за Подарок за Дома за Спална соба за Патување за Статистика

DEN 1192.80

Достапност
Достапно за нарачка

Мини овлажнител да може ефективно да придавам влогови сува кожа и да ви помогне да се намали кожа пилинг.Овој воздух овлажнител користи технологија, така што нема да има пречки бучава во текот atomization.Со посебен горниот капак дизајн, така што немора да се грижите за истекување или добивање на влажно.Опремени со LED светло, па можете да го користите во текот на ноќта и нека ве придружува на спиење.Преносни и компактен дизајн е многу погодно да ги носите.Тоа е многу погоден за патување, спална соба и користење.Функција : 1. Мини овлажнител да може ефективно да придавам влогови сува кожа и да ви помогне да се намали кожа пилинг.2. Овој воздух овлажнител користи технологија, така што нема да има пречки бучава во текот atomization.3. Со посебен горниот капак дизајн, така што немора да се грижите за истекување или добивање на влажно.4. Опремени со LED светло, па можете да го користите во текот на ноќта и нека ве придружува на спиење.5. Преносни и компактен дизајн е многу погодно да ги носите.Тоа е многу погоден за патување, спална соба и користење.Како да го Користите : Спреј работата : вклучување на енергија, притиснете го копчето лесно, пак на континуирано спреј режим.Кликнете повторно, вклучете го на наизменична спреј режим и спреј за 4 секунди и да престане за 6 секунди.Кликнете на копчето за трет пат за да ги затворите сите спреј режими.Ноќ светлина работата : долго притискање на копчето за 2 секунди за да се вклучи го ноќ. светло, долго притиснете го копчето повторно за да го исклучите ноќта светлина.Анти‑суво согорување : Сите спреј режими се поставени на автоматски исклучете по 3,5 часа, и може да биде рестартиран за да продолжи да го користи.Пополни околу 90% од водата за првата употреба, и нека стојат за 3-5 минути пред да наполнат&nb.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZHANGCHI Навлажнувачи Кат-Стои,9L Голем Капацитет, Паметни Прочистувач на Воздух за Дома, Кола, Спална соба,Канцеларија,Бебе

❤ Градинка бебе овлажнител : додаде 35db речиси нечујно фреквенција, така да може да бидат сигурни.Име на

DEN 6060.72