• Новак
Yao0dianxku Steampunk Часовник Бразлетна-Steampunk Види Алка-Steampunk Накит-Уникатен Steampunk Подароци за Неа.Y023

Yao0dianxku Steampunk Часовник Бразлетна-Steampunk Види Алка-Steampunk Накит-Уникатен Steampunk Подароци за

DEN 71.28

Достапност
Достапно за нарачка

Синџир должина : и 17,5 см+5cm,Стакло Cabochon Дијаметар : 20mm.Материјал : Метал , Стакло ,Синџир , Уметност Печати.Вклучувајќи : 1pcs Нараквица,100% сосема нов, добар квалитет, уникатен дизајн.Оваа Нараквица е совршен подарок за секого во вашиот живот ,Можете да ги носите во било прилики и тоа го прави да се фаќање на око.Gifr за ноќта на Вештерките денот на таткото ,на мајката ден ,Коктел забава,Ноќен Клуб Маскарада,Семеен собир, Вечера ,Роденден, Свадба , Банкет ,Роденден ,денот на Мајката,Денот на Благодарноста,денот на Вљубените,Божиќ ден.Материјал : Метал , Стакло ,Синџир , Уметност Печати.Вклучувајќи : 1pcs Нараквица,100% сосема нов, добар квалитет, уникатен дизајн.Стакло Cabochon Дијаметар : 20mm,Нараквица Должина и 17,5 см+5cm .Оваа Нараквица е совршен подарок за секого во вашиот живот ,Можете да ги носите во било прилики и тоа го прави да се фаќање на око.Gifr за ноќта на Вештерките денот на таткото ,на мајката ден ,Коктел забава,Ноќен Клуб Маскарада,Семеен собир, Вечера ,Роденден, Свадба , Банкет ,Роденден ,денот на Мајката,Денот на Благодарноста,денот на Вљубените,Божиќ ден.Бидејќи различни монитор има различни chromatism,бојата може да постои разлика помеѓу сликите и производот добивате,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Ние сме посветени да ви овозможи одличен производ и шопинг искуство тука.Ако не сте задоволни со било кој од нив,ве молиме да контактирате со нас најпрво пред да замине на feedback/преглед.Ние ќе се стремиме да се справи со прашања, соодветно на вашето целосно задоволство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат