• Новак
dhrszpd DC Линеарното Напојување Прилагодливи DC Напојување 30V 10A LED Дигитални Лабораторија Клупата Извор на Енергија Стабилизира Прекинувач за Напојување Напонот Регу?

dhrszpd DC Линеарното Напојување Прилагодливи DC Напојување 30V 10A LED Дигитални Лабораторија Клупата Извор

DEN 568.80

Достапност
Достапно за нарачка

1. Високо-прецизен дигитален LED дисплеј, интуитивен и јасно. 4. Различни заштита, тековната ограничување заштита (OCP), во текот температура заштита (еднократни лозинки), во Текот на Моќ Заштита (OPP). 2.8 cm smart фан, одлична дисипација на топлина, практични се прошири фан животот и да се намали бучавата. 5. пластични панели, поубав, напон, струја, груба и фина прилагодување knob за да ги поставите поставките да биде попрецизно. 3. Користење на напредни технологии за да ефикасно да се намали тежината на моќ и практичноста на мобилните моќ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Снабдување DC Моќност,DC Напојување Програмабилни Прилагодливи Префрлување Регулирани Дигитална Контрола Екранот

DC Напојување,дигиталниот дисплеј и јасно панел се направи операција многу полесно во рок од една страна

DEN 2584.56

Прилагодливи Напојување Боја DC Лабораторија за Напојување Прилагодливи Лабораторија USB Клупата Извор на Енергија

【Автоматско Моќ Пресметка】 Различни од други dc напојување, dc напојување може автоматски да се пресмет�

DEN 940.80

Краток Спој Тековната Ограничување Заштита, 0-30V 2mA-3А Стабилизира Напојување со Комплетна Заштита за Лабораторија

Излезниот напон е лесно да се прилагоди.Кога излез тековната надминува дозволената струја, таа автомат�

DEN 2087.76