• Новак
decalmile Големи Бреза Дрво и Шумски Животни Ѕид Decals Був Верверица Елени Ѕид Налепници Бебе Градинка Детска Спална соба Дневна Соба Ѕид Оркестарот (H: 69 Инчи)

decalmile Големи Бреза Дрво и Шумски Животни Ѕид Decals Був Верверица Елени Ѕид Налепници Бебе Градинка Детска

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа може да се залепи на било чиста, сува, не-мазна текстура површини : ѕидови, прозорци, плочки, мебел, огледала, дури и вашиот фрижидери.decalmile ѕид налепници се направени од високо квалитетни, лесно да лупам и стап, пренослив и водоотпорен.decalmile ѕид decals се совршени за декорација на деца деца соба, дневна соба, ходникот, трпезарија, playroom, дом и идеален за јавни површини, како што се библиотеката, активност соба, лекар е хируршка интервенција, стоматолог хирургија, дневниот центар, во училница, и повеќе.Доаѓа во 4 лист, лист димензии : 30cm x 90cm(11.81" x 35.43").Тоа исто така може да се прилагоди според вашата желба.Ако не сте задоволни со купувањето или имате било какви проблеми на инсталација на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви одговори и да помогне да се решат проблемите во рок од 24 часа.Повеќе Избор да се Вклопи во Вашиот Тематските Соба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат