• Новак
Lood Ѕид Налепници, Отстранлив Пеперутка Семејство Цитира Зборовите Ѕид Налепница за Деца Дневна Соба Дома Декор Уметност Винил Мурали Decal Нови (Црна)

Lood Ѕид Налепници, Отстранлив Пеперутка Семејство Цитира Зборовите Ѕид Налепница за Деца Дневна Соба Дома

DEN 669.60

Достапност
Достапно за нарачка

ПВЦ. ✄Направени од отстранлив самолепливи пвц материјал, не-токсични и никогаш не се на штета на ѕидот. ✄Лесно Пренослив со нежни лепило така можете да го отстраните decals со малку напор и без неуредна остатоци. ✄Безбедно насликани на Ѕидови и base значи, вие не треба да се грижите за штета.Работи одлично за украсување апартмани и градинки. ✄Лесен и Удобен за употреба,Употреба во спални соби, дневни соби, играње соби, расадници и внатрешни декорации. ✄Ако има било какви прашања од оваа точка кога ќе примите, ве Молиме контактирајте со нас на почетокот.Ние ќе ви даде ја или наплата.✄ѕидот налепници париз ѕид налепници жолта ѕид налепници 12pcs ѕид налепници птици ѕид налепници природата ѕид налепници портокал ѕид налепници за спалната соба ѕид налепници цитати ѕид налепници очи ѕид налепници џунглата книга ѕид лепенки 3d ѕид налепници зен ѕид налепници огледало бања ѕид налепници оркестарот ѕид налепници мапата на светот за деца ѕид налепници за девојки соба ѕид налепници деца. ➽БЛАГОСЛОВИ Ѕид Уметност Отстранлив Дома Винил Прозорец Ѕид Налепници Decal Оркестарот ➽ Тоа може да се примени на било каква мазна , чиста и сува површина на ѕидовите, плочки, стакло, мебел, и така натаму., НЕ се погодни за валкани или груба површина.Пренослив и креативни. ➽➽➽Функција : ➽100% Сосема нов и висок квалитет,Не-токсични,заштита на животната средина ➽Материјал : ПВЦ ➽Големина : 51*30cm ➽➽➽Инструкции : ➽1. Се обезбеди површина е мазна, не се држи на груб или нерамна површина. ➽2. Изберете место сакате да ги применуваат, се исчисти пепел и маснотии, чувајте го сув и чист. ➽3. Стап во согласност со сликата, или DIY во вашата сопствена идеја. ➽4. Излупете исклучување на хартија и потоа се лепат на ѕидот, отворајќи од средината кон лево и десно. ➽➽➽ ➽Пакет Содржина : 1x Ѕид Налепница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Детските Спални Прозрачна Ѕид Налепници, Издржливи и Трајни Месечината Астронаут Ѕид Налепници Момче и Девојка

Можете да го прикажете неограничена креативност и слободно да се организира форми и позиции.Овој произ�

DEN 359.76

Пеперутка Налепници за Лаптоп Шише за Вода Багаж Скејтборд Шлем Велосипед Телефон 50pcs Пак, Најдобрите Подароци

Големина : Околу 24.5 инчи.Количина : 50pcs.Материјал : налепници се направени од високо квалитетни ПВЦ со сон

DEN 119.76

Винил Ѕид Decals Миленици Букви Куќа Не Е Дома Без Шепа Отпечатоци Цитати Ѕид Уметност домашни Миленици, Животни,

може да се реализира слободни комбинација според вашите вистински потреби,и може да биде чисто отстра�

DEN 191.76