• Новак
Supzone Џунглата Животинско Ѕид Налепници Шумски Животни Дрво Ѕид Налепница Бувови Ѕид Decals за Деца Бебе бебе соба Playroom Спалната соба Училница Градинка Ѕид Оркестарот

Supzone Џунглата Животинско Ѕид Налепници Шумски Животни Дрво Ѕид Налепница Бувови Ѕид Decals за Деца Бебе

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

DIY ѕид налепници, можете да го испуштите како ви се допаѓа.Безбедност за Деца : Изработени од еко-пријателски винил, мастила и лепило, содржат не-токсични и се мирис слободни, чување на вашите деца далеку од хемикалии се штетни.Светлината и следи подесувањето може да предизвика мала боја на разликата 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Диносаурус Ѕид Decal диносаурус 3D Удрил Ѕид Уметност Налепница Детска Соба Оркестарот Удрил Ѕид Уметност Отстранлив

Покрај тоа што е симпатична и единствен, ова decal нема да остави белег или остатоци на вашиот ѕид, како и д

DEN 455.76