• Новак
IRONANDGCFOXBOX Плажа Голем Ѕид Mural,Океан Крајбрежје Природата Отстранлив Голема Налепница Фолија Ѕид Оркестарот за Статистика Детска Спална соба Расадник Семејство Орк?

IRONANDGCFOXBOX Плажа Голем Ѕид Mural,Океан Крајбрежје Природата Отстранлив Голема Налепница Фолија Ѕид Оркестарот

DEN 2879.76

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Позадина се Направени на самолепливи ПВЦ Материјал, лесно да се отстрани, кога е потребно, перат, odourless, абразија-отпорни.Користете сува крпа и да започне плански четкање со цврста притисок од центарот на графички да се левиот раб и потоа со десен раб.Производот треба да се користи само на мазни, маснотии-слободни површини.Ѕидот mural се сече во 4-6 панели за лесна инсталација.Висок Квалитет Vinyl Won не остави белег кога repositioned нема остатоци остави зад себе.Откако ќе го почитуваат графички врвот до дното, со помош на кружни движења, rebrush надворешниот има инчи на целосна графички за да се обезбеди најдобри лепливоста.ГОЛЕМИНА : 244x168 cm / 96 x 66 инчи (ширина x должина) 4 самолепливи ленти.Лесно пренослив - дури и тоа е можно да се смени неговата позиција.Нашиот Ѕид Мурали се направени со квалитетот лепило материјал и има екстра тешко заштитна мат каширане.Ги симнат вашиот ѕид со сува lint-слободен крпа, да ги отстраните сите остатоци.Со нашата специјална материјал може да се отстрани и да се restick кога ставање ова на ѕид.Лоцирање на првиот панел означено како #1 на левата страна на овие упатства.СОБРАНИЕ : толку лесно како пита!Вие не треба да се користи било лепила.Се облекуваат и ги красат вашата соба со стил!Овие уникатни ѕид mural се совршен акцент accesory за вашата Дневна Соба/Stady Соба/Beding Соба.Работа шест инчи на време за поголема контрола.На почисто ѕидот на подобри резултати.Mural се перат.Инсталација Чекор : 1.Усогласување на сликата на ѕидот и да го користите прстите за да се капи на графички своето место.Продолжи да се четка од центарот надвор како да го направите вашиот начин надолу графички.Многу лесно да се примени, отстрани или да ја наместите - само кора & стап.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1230 КОМПЈУТЕРИ Ултра Светат во Темница Ѕвезди Ѕид Налепници, 3D Лепило Точки Оркестарот Ѕвезденото Небо Оркестарот

★ 【1230 Компјутери 3 D Ѕвездена Розова Лепило Точки 】 : Овие темни 3 D ѕвезди и точки се создаде фантастична

DEN 383.76

SHTY Универзален Ѕиден Налепница Mural Декорација Ѕид Огледало Налепници Налепница Бања Оркестарот Соба Декорација

Ако ви треба прилагоди на големината ве молиме контактирајте со нас.Поглед од далеку : Смешни се во потр�

DEN 525.60

да се Оди на Спиење бројам Диносаурус Не Овци Винил Ѕид Decals Симпатична Диносаурусите Спалната соба Ѕид Налепница

Атрактивни непослушен ѕид decals ѕид налепница specailly за детска соба ѕид оркестарот 100% сосема нов и направе�

DEN 287.76