• Новак
YOKIKI Ѕид Налепница Цитати Фрли Ме На Волци и јас ќе се Вратам Водечките Пакет Office Оркестарот Ѕид Налепници за Декорација Соби Дневна Соба Детска Спална соба Дома Дек

YOKIKI Ѕид Налепница Цитати Фрли Ме На Волци и јас ќе се Вратам Водечките Пакет Office Оркестарот Ѕид Налепници

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

налепници се направени од loftex vinyl The пакување е изработен од пластика tubing The изгледот на етикетата е транспарентни мембрана,врежан, исто така Лесно кора и apply Were во можност да обезбеди видови на модниот дизајн и персонализирани производи во различни бои според барањето.Тоа е Дигитален пример за прикажување цел.Ние користиме високо квалитетни мат винил, не-токсични , животната средина , да не се изгуби квалитетот прекувремена работа како печатени decals.Винил налепници се издвоила, транспарентен,Лесно да лупам и се применува.Во принцип, винил букви е еден од најновите и најголема трендови во домашна декорација. ✓Оваа транспарентна винил decal е лесно да се отстрани со никаква остатоци остави зад себе.Погоден за домашни, спална соба, дневна соба, кујна, расадник,детска соба,статистика итн.Затоа што нашите производи се со висок квалитет, тие даваат илузија на обоен ѕид уметност без неред, цена, или време.Овие самолепливи, не-токсични винил налепници се водоотпорни, трајни и ќе трае 3-5years без пилинг, брчки или исчезнува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат