• Новак
Ѕидот на Налепници и Мурали Обоени Ѕвезденото Небо 350X250Cm 3D Уметност Оркестарот Детска Соба Ѕид Налепница Девојки Тинејџери Соба Дневна Соба Ѕид Decals Расадник Соби

Ѕидот на Налепници и Мурали Обоени Ѕвезденото Небо 350X250Cm 3D Уметност Оркестарот Детска Соба Ѕид Налепница

DEN 1970.40

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да одговара на лепак според површината што треба да се залепи. ●Бидејќи нашиот мурали не самолепливи стилови, ќе треба да се купи лепак од хардвер вашата локална продавница. ●Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме директно. (Ве молиме имајте на ум : mural себе не содржат лепак.Но, во било која големина, ќе се добие комплетен модел. ●Нашите стилски постери се осигура дека тие се издвојува во секоја соба : дневна соба, спална соба, гостинската соба на секојдневниот семејство.Mural боја : Тоа е отпечатена со еколошки, не-токсични, и невкусна акрилна боја, која не е лесно да исчезнат, водоотпорен, дамка-доказ, и лесен за одржување. ●Нашата мурали се многу погодни за внатрешна декорација. ●Инсталациони прашања : Пред виси на кој било дел од mural, ве молиме да се организираме и да организираме mural според бројот за да се осигура дека крајната цел на сите панели е точно.Сцена декорација : дневна соба, трпезарија, спална соба, кујна, подот, таванот, тоалет, канцеларија, училиште, може совршено да одговара на било какви стил, позадина ќе ги привлече сите внимание!Поради уникатен вид на теми кои се обезбедени секоја внатрешни работи ќе добие екстра комфорт.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Забелешка : Без оглед на големината цел, ќе добиете универзален модел пропорционална на големината!Ако вашиот големината не е соодветен, ве молиме контактирајте со нас и ние може да се прилагоди за вас.Нашите мурали може да трае долго време и тие ќе не предизвикува оштетување на вратата или остави леплива остатоци. ●Ве молиме имајте во предвид : Ние треба да го намали mural во неколку парчиња, за да се направи тоа погодни за транспорт. -Па исто така можете да го користите овој производ за во детски соби или спални соби.Комерцијални ресторани, ходници, кафулиња, станови, апартмани, хотели сите може да се вклопи во нашиот стил совршено. Како резолуција на мониторот е поинаква, ќе има мало боја разлика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Диносаурус Ѕид Decal диносаурус 3D Удрил Ѕид Уметност Налепница Детска Соба Оркестарот Удрил Ѕид Уметност Отстранлив

Покрај тоа што е симпатична и единствен, ова decal нема да остави белег или остатоци на вашиот ѕид, како и д

DEN 455.76

Пеперутка Налепници за Лаптоп Шише за Вода Багаж Скејтборд Шлем Велосипед Телефон 50pcs Пак, Најдобрите Подароци

Големина : Околу 24.5 инчи.Количина : 50pcs.Материјал : налепници се направени од високо квалитетни ПВЦ со сон

DEN 119.76