• Новак
Luca Ѕид Налепница детски Цртан филм Спалната соба Позадина Ѕид Декорација самолепливи Ѕид Налепница ПВЦ

Luca Ѕид Налепница детски Цртан филм Спалната соба Позадина Ѕид Декорација самолепливи Ѕид Налепница ПВЦ

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

1. Пакување листа : ќе добиете LUCA позадина, која може да се отстрани и да се вметнат на ѕидот. 2. Големина на : различни модели се сите различни во големина како што е прикажано на сликата, големиот позадина големина тие се стави заедно е 23.6 инчи x 17.7 инчи (должина х ширина). 3.висок квалитет:Високо квалитетни ПВЦ водоотпорен винил налепници ,сите Налепници направени со висок квалитет винил, со заштита од сонце и водоотпорен функција.Лесно да се примени, лесно да се отстрани, и нема да го оштети вашиот ѕидовите!. 4. Широко се користи во : Тоа може да биде украсена на ѕидот и стакло на фото кабина, семејството спалната соба, канцеларија.Исто така погоден за свадби, роденден партии, бебето тушеви и други манифестации. 5. Answer : ___________________________ Note : налепница е укината и преполна, што не влијае на користењето.Ако постои незадоволство или влијание од употребата по приемот на стоката, 100% враќање на средствата ќе бидат обезбедени.Контактирајте ме за да ви одговори во рок од 24 часа.Ви благодариме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1230 КОМПЈУТЕРИ Ултра Светат во Темница Ѕвезди Ѕид Налепници, 3D Лепило Точки Оркестарот Ѕвезденото Небо Оркестарот

★ 【1230 Компјутери 3 D Ѕвездена Розова Лепило Точки 】 : Овие темни 3 D ѕвезди и точки се создаде фантастична

DEN 383.76