• Новак
Големи Димензии (51X 16.5) Ѕидот Decal Налепница Диносаурус Животинско Шума Дрво Птица Насловна Оркестарот Спална соба Дневна Соба Јура Парк Дино Decals Расадник Ѕид Уметно

Големи Димензии (51X 16.5) Ѕидот Decal Налепница Диносаурус Животинско Шума Дрво Птица Насловна Оркестарот

DEN 309.60

Достапност
Достапно за нарачка

★Заврши Димензии : ширина X 130cm 42cm висина (51" W x 16.5" H).Слика може да не ја одразуваат вистинската големина. ★Пакет : ќе добиете 4 decals и 4 пренос на хартија, и едноставна настава.Тоа е DIY налепница, може да се залепи од страна на вашиот сопствен дизајн. ★Декорација Сцени : Овие диносаурус ѕид налепници се совршени за момчиња/девојки спална соба декорација.Како и нејзиниот креативен изглед, можете да ги красат дневна соба, спална соба, игра соба, огледало, прозорец, автомобил браник, ученичкиот дом, салон за убавина, или продавница. ★Карактеристики : се Однесува на било base, мазна, рамна, сува и прашина слободна површина.(Ве молиме да ја проверите употребата на инструкција пред да ја залепите). ★Бренд : JUEKUI Ѕид Decal, Високо-Квалитетни Умре-Намалување на Винил, Издржливост, Водоотпорен, Отстранлив, Еко-пријателски ПВЦ. "Опис : Нашиот ѕид decal се направени од висок квалитет на винил.Нема да има никакви остатоци остави зад себе, ако изберете нова decal за тоа место.Decals треба да се примени на мазна, рамна, чиста и сува површина (како што се ѕидови, прозорци, плочка, огледала, врати, метал и др.).Состојба : 100% сосема new Material : Еколошки ПВЦ vinyl Features : Отстранлив, Трајни, Водоотпорен и модерен дизајн, двојно двострано визуелна.Ве молиме Имајте во предвид : *Слики може да не ја одразуваат вистинската големина.*Тоа е лесно и забавно да се применуваат decals. *Инструкции се обезбедени со секој decal. *Decal е пренослив, но не еднократно.*Не се применуваат на ѕид decal на свежо обоен ѕидови.".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Диносаурус Ѕид Decal диносаурус 3D Удрил Ѕид Уметност Налепница Детска Соба Оркестарот Удрил Ѕид Уметност Отстранлив

Покрај тоа што е симпатична и единствен, ова decal нема да остави белег или остатоци на вашиот ѕид, како и д

DEN 455.76

Детските Спални Прозрачна Ѕид Налепници, Издржливи и Трајни Месечината Астронаут Ѕид Налепници Момче и Девојка

Можете да го прикажете неограничена креативност и слободно да се организира форми и позиции.Овој произ

DEN 359.76

Пеперутка Налепници за Лаптоп Шише за Вода Багаж Скејтборд Шлем Велосипед Телефон 50pcs Пак, Најдобрите Подароци

Големина : Околу 24.5 инчи.Количина : 50pcs.Материјал : налепници се направени од високо квалитетни ПВЦ со сон

DEN 119.76