• Новак
WANGC Цртан филм Црна Кит Бебе Соба Ѕид Mural - Модерен Минималистички 3D Стерео Животинско Дете Соба Расадник Соба Училиште Позадина Оркестарот Wallpaper (118x82inch)

WANGC Цртан филм Црна Кит Бебе Соба Ѕид Mural - Модерен Минималистички 3D Стерео Животинско Дете Соба Расадник

DEN 892.80

Достапност
Достапно за нарачка

Секоја големина може да се прилагоди, измени најсоодветен цена за вас во Прилагодите колона.Од ѕидното сликарство се направени од свила крпа, high-end и лесно да се грижи за.Фреската е погодна за дневна соба и спалната соба на децата соба канцеларија ктв бар продавница и сите внатрешни врвот украси.Ѕидот покривање не се поклопуваат, секоја лента се наоѓа и да се вметнат во ред.Ѕидот mural е спакувани во здрав картон цевка.Ако постои било каков проблем со mural примени, ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.Забелешка : не Постои лепак во внатрешноста, можете да одат на хардвер продавница да купат специјални лепило за позадина.Бидете сигурни дека вашиот ѕид е мазна, чиста, сува и слободни на странски разлика пред инсталацијата.Со цел за подобро да ја заштитите позадината, ние ќе ги намали позадина, но тоа нема да влијае на интегритетот на тапет!Кат mural над 1 метар ќе бидат поделени во 2-5 делови според вистинската големина.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ги реши тоа за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат