• Новак
Сончевиот Систем Ѕид Decal Уметност Удрил 3D Графички Вселената, Планетите Ѕид Налепница Mural Постер Детска Соба Playroom Оркестарот Подарок UP314 (70W x 46H инчи)

Сончевиот Систем Ѕид Decal Уметност Удрил 3D Графички Вселената, Планетите Ѕид Налепница Mural Постер Детска

DEN 1798.80

Достапност
Достапно за нарачка

Направени со висок квалитет мат винил & Еко пријателски мастила.Многу големини на располагање - дизајн на сликата е за илустрација цел само, ве молиме обратете се до вистинската големина варијации.Лесно Да се Примени - се Однесува на било каква мазна површина.Лесно да се отстрани и без да остават штета или остатоци на површината.Направен во САД. ★ Нашите самолепливи decals се лесен и достапен начин да ги красат секоја соба.Можете да додадете специјални допир на било каква мазна површина како што се ѕидови, врати, прозорци, dressers, кревет рамки и огледала, и повеќе. ★ Decals се целосно пренослив и нема да го остави зад себе леплива остатоци или оштетување на бојата под.Специјални лепило ви овозможува да се отстрани decal со никаков проблем, па не се грижи за оштетување на вашиот ѕидовите! ★ Овој висок квалитет мат винил прави decals изгледа како тие се рачно насликани на ѕид! ✔ Ве молиме Имајте во предвид : ① ново насликани површината не е препорачливо да го користите ѕид налепница се додека не е целосно сува, по 4-6 недели. ② Сликата на сликата е за илустрација цел само, ве молиме обратете се до вистинската големина варијации. ③ Вистинската боја може да се разликува малку поради индивидуални следи поставување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Диносаурус Ѕид Decal диносаурус 3D Удрил Ѕид Уметност Налепница Детска Соба Оркестарот Удрил Ѕид Уметност Отстранлив

Покрај тоа што е симпатична и единствен, ова decal нема да остави белег или остатоци на вашиот ѕид, како и д�

DEN 455.76

Винил Ѕид Decals Миленици Букви Куќа Не Е Дома Без Шепа Отпечатоци Цитати Ѕид Уметност домашни Миленици, Животни,

може да се реализира слободни комбинација според вашите вистински потреби,и може да биде чисто отстра�

DEN 191.76