• Новак
Jiaye Помине Уметност Декорација 1 тркалаат Помине Foils Трансфер Налепници Метална Боја на Ноктите Decals Обвива Сјајот полски Ѕвездена Хартија Лизгачот за Маникир Декор

Jiaye Помине Уметност Декорација 1 тркалаат Помине Foils Трансфер Налепници Метална Боја на Ноктите Decals

DEN 1201.44

Достапност
Достапно за нарачка

Има доволно различни во кутии, за да се добијат мноштво на можни дизајни.не грижете се за тоа што ќе се истури од лесно да се примени ; Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Можете да ги порамни десно каде што сакате.Ноктите уметност декорација на собата не само што може да се примени за да се природни или уметност на нокти, но исто така погоден за смола изработката, DIY занает, мобилен телефон случај, карта во донесувањето одлуки.можете лесно да креирате неограничен број на вашиот сопствен блескави ноктите дизајни.Лесно да се примени и убавината на вашата nail Size : 100x4cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

36 Листови Пеперутка Помине Уметност Налепници самолепливи Пеперутка Цвет Шема Помине Decals Мешан Дизајн самолепливи

56 инчи Бои : како слики прикажани Пакет се вклучени : 36 Лист пеперутка тематските помине decals налепници За

DEN 119.76