• Новак
Ноќта на вештерките Нокти Налепници за ноќта на Вештерките Помине Уметност Decals 3D самолепливи DIY Помине Украси за ноќта на Вештерките Хорор Црвено Крвава Рана Крв Ч?

Ноќта на вештерките Нокти Налепници за ноќта на Вештерките Помине Уметност Decals 3D самолепливи DIY Помине

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Користете помош на пинцета да се сфати помине налепница.Тоа е забавно да се DIY помине уметност со вашето семејство или пријатели при собирање на семејството и партијата, уживајте во вашиот сопствен блескав изглед ноктите и добро време.Уникатен Помине Уметност - Голема за да се создаде вашиот уникатен страшно ноќта на Вештерките помине уметност дизајн.и тоа нема да наштети на вашата прекрасна ноктите.Елегантен и модерен стил, лесно да одговара на било какви нокти во боја.Производ Вовед : ноќ на Вештерките Помине Уметност Налепници Decals Помине Уметност Дизајн за на доградба на Акрилни Нокти Темата ноќта на Вештерките Нокти Партијата Божиќ Украси Спецификација : Предмет Тип : ноќ на Вештерките Налепници Decals за Нокти Материјал : Хартија Големина : Околу 3.Се вклопат за повеќето ноктите.1 во Боја : Како на сликата покажува Количеството : 12 Листови ноќта на Вештерките Само Лепило Помине Уметност Decals Карактеристики на Производот : Мали Налепница Дизајнер помине уметност decals, совршено погодна за нокти или ноктите совет.Многу лесен за употреба, погоден за Професионални Салон и за Домашна употреба.

Спецификацијата

Item Type:
Halloween Stickers Decals for Nails
Material:
Paper
Size:
About 3.9in x 3.1in
Color:
As the picture shows
Quantity:
12 Sheets Halloween Self Adhesive Nail Art Decals
Product Features:
Small Sticker Designer nail art decals, perfect suitable for nail or nail tip. Fit for most nails. :
Elegant and fashionable style, easy to match any nail color. :
Very easy to use, suitable for Professional Salon and Home use. :
Works great on bare nails, acrylic nails, natural nails or fake nails :
A good birthday or festival gift wraps for kids and your female friends :
Enjoy the great nail arts DIY designs and create your own nail styles :
Suitable for Halloween parties, Day of The Dead parties, Thanksgiving Day parties, Christmas and daily nail decorations. :
Instructions for use:
1. Clean nail surface. :
2. Coat layer of nail with nail polish of your choice. :
3. Wait for nail polish to dry completely. :
4. Use tweezers to grasp nail sticker. :
5. Put nail sticker on to nail surface. :
6. Lightly press for 10 seconds. :
7. Finish with top coat/clear nail polish of your choice to seal sticker. :

Со стоката дадена додека купуваат

Змија Дизајнер на Логото Фолија Трансфер Налепници Термички Трансфер Ѕвезда Хартија за 3D Помине Уметност Декорација

2020 Модерен Помине Уметност Фолија Налепници Сет : шарени декорација налепница прави вашите нокти како у

DEN 165.12