• Новак
Ohora (Стр Елизабет Pedy) 32pcs 22 Основни, 10 Точка Помине Уметност Шема Налепница Помине Гел Поставите Педикир

Ohora (Стр Елизабет Pedy) 32pcs 22 Основни, 10 Точка Помине Уметност Шема Налепница Помине Гел Поставите Педикир

DEN 788.40

Достапност
Достапно за нарачка

И можете да се минимизира помине надомест на штета, бидејќи впие-оф никогаш не е потребно!. [ Лесно да се Примени & Отстрани ] Даде само 10 минути за да се заврши!Само да се применува и да се излечи.ohora е полу-излечи гел на ноктите е сосема неспоредливи со оние на пластични налепници или акрил лажни нокти!.Изразени преку шарени делови опкружен со кубни Елегантна и луксузна дизајнирани. [ Ноктите Салон Квалитет ] Нема повеќе помине салони!Можете да уживате во различни ноктите дизајни, кои се направени за да се совршено да се вклопи во вашиот ноктите големина, со разумна цена!.[ Не е Лажна, Вистинска Гел ] ohora е нокти лента е сосема нов тип на ноктите кој е направен од вистински гел течности кои се излечи до 60%.Точка 01 Мајка на бисер дизајн со природни боење за подобрување на убие Точка 02 Направени со комбинирање на сјајот на различни бои и честички само сјај за дизајн во светот Точка 03 Намали во повеќе агли сјае Светло делови дизајн Точка 04 Без да се грижиш за различни рака/ноктот форми и големини Вечер конфигурација на располагање OHORA производи се направени од квалитетни козметички-одделение вистински гел ноктите состојки кои се наведени во Меѓународните Козметички Состојка Речникот. [ Долготрајни и Совршен Безбедност ] Бидејќи тоа е реално гел на ноктите, тоа трае до 17 дена само како салон за нокти!И, бидејќи тоа е направен од 100% козметички состојки, тоа е безбедно за вас.Состојки се мешаат, не се печатени како и другите, и направени во тенки филмови, користење на патентиран УВ светлина контрола, што се вика 'Полу-Излечи' технологија.* Потоа, ќе има вашиот ноктите направено.По лекување на остатокот од 40%. [ Направи Нокти во секое време, Насекаде ] Тоа е светлина, преносни и без мирис.ОНА ШТО Е ПОЛУ-ЛЕК НОКТИ?Semicure Ноктите, Направени од Вистински Гел Полу лек ноктите е сосема нов вид на гел на ноктите кој е направен од вистински гел кој се излечи до само 60% па тоа може лесно да се носат на било ноктите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат