• Новак
Помине Уметност Налепници Decal Помине Уметност Материјали 3D Срцето Bunny Помине Decals за Помине Уметност DIY Само Лепило Помине Налепница Дизајни Luxury Designer Нокти Налепниц?

Помине Уметност Налепници Decal Помине Уметност Материјали 3D Срцето Bunny Помине Decals за Помине Уметност

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

КОЛИЧИНА : ќе добиете 6 Листови bunny помине уметност налепници, вклучувајќи многу различни бои, како што се злато, црна, бела прозрачна итн.секој лист нокти налепници мерки 3.6 x 2.5 инчи.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Симпатична зајаче помине decals се самолепливи, не се сложени вода трансфер помине decals, па само го држи ги на вашите нокти, лесно и заштеда на време.Слично на тоа, само тргни ги исклучите ако сакате да ги отстрани.БЕЗБЕДНОСТ : Bunny нокти налепници се направени на животната средина пријателски, кожата пријателски, и не-токсични материјали.вие може да ги користат со доверба.уживаат во забавата на DIY помине уметност со семејството или пријателите.ПРИЛИКИ : Луксузни нокти налепници се погодни за украсување на различни ноктите, вклучувајќи гел на ноктите, на доградба на акрилни нокти, природни нокти лажни нокти, ноктите совет и повеќе; Погоден за домашна употреба или ноктите салони.Помага во : Било какви прашања ќе се одговори во рок од 12 часа.Ако Зајакот помине decals е оштетен или има сериозни проблеми со квалитетот, 100% пари гаранција за враќање е предвидено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

36 Листови Пеперутка Помине Уметност Налепници самолепливи Пеперутка Цвет Шема Помине Decals Мешан Дизајн самолепливи

56 инчи Бои : како слики прикажани Пакет се вклучени : 36 Лист пеперутка тематските помине decals налепници За

DEN 119.76