• Новак
Пеперутка Помине Уметност Налепници Decal Ноктите Додатоци 18 Листови Цвеќиња Пеперутка Помине Decals Вода Трансфер Нокти Налепници за Жени, Девојки Нокти Трансфер Акри

Пеперутка Помине Уметност Налепници Decal Ноктите Додатоци 18 Листови Цвеќиња Пеперутка Помине Decals Вода

DEN 358.80

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Пеперутка ноктите decals се изработени од еколошки материјали, не-токсични, не ограничувајќи се на било помине стилови, можете да го користите за безбедно (дури и за бремени жени).ГАРАНЦИЈА : Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа, и 100% пари гаранција за враќање на, ако предмети се оштетени или со сериозна квалитет проблем. Moisten на ноктот, со користење на пинцети нежно извлечете ја налепницата на ноктите површината со лицето нагоре и притиснете цврсто.Производ Вовед : помине уметност налепници може да ви помогне да заврши на прекрасни помине уметност дизајн во неколку минути, да уживате во процесот на ноктите уметност DIY, и исто така да зачувате на трошоци на ноктите салон. Се применуваат topcoat на ноктите за да се заштити налепница за долготраен професионален нокти изгледаат или се однесуваат слој на транспарентен лак.ПРИЛИКИ : најдобриот подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена ти.1 инчен Модел : Како на сликата покажува Пакет Содржина : 18 Листови Цвет и Пеперутка Нокти Налепници Карактеристики 1. Погоден за професионални ноктите салон или домашна употреба. Користете хартиена крпа да нежно избришете го вишокот на вода на површината. Сега сте подготвени да се покаже-исклучите вашиот убави нокти. Сосема Нов во мало пакување и добар квалитет. Миење на вашите нокти добро и темелно исушете.пеперутки помине уметност налепници се одлични за ноктите од прстите и ноктите украси. Лесно отстранување ,промена на моделот на било време. Отсечени саканата моделот приближно да се отстрани филм исклучување на производот, и потопување во вода за 10-20 секунди. Совршен подарок за вашата сопруга или девојка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Помине Уметност Налепници за Жените Помине Уметност Резерви, 12 Листови Цвет Вода Трансфер Помине Decals Сончоглед

КОЛИЧИНА ќе добиете 12 листови Сончоглед Daisy дизајн на нокти налепници, кој ќе направи да се повеќе модер

DEN 191.76

30 Лист Пеперутка Помине Уметност Лепенки 3D Шарени Пеперутка Нокти Налепници Лепило Пеперутка Нокти Налепници

Ве молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Исто така можете да ставете ги на тв�

DEN 110.16