• Новак
Ayrsjcl 1pc Мини Мека Свиња Наежвам Styler Мал Круг Косата Четка Не се Лизга Контрола на Коса и Чешел Удар Фен за Виткање Тркалаат Hairbrush за Сите Коса

Ayrsjcl 1pc Мини Мека Свиња Наежвам Styler Мал Круг Косата Четка Не се Лизга Контрола на Коса и Чешел Удар

DEN 200.88

Достапност
Достапно за нарачка

ЗАШТИТА на ВАШАТА КОСА & ИЗБЕГНЕ ОШТЕТУВАЊЕ-природни влакна, помалку штета на косата, лесно создава совршен напнатост да се намали коса cuticle за сјајна и здрава коса без било статични.ЛЕСЕН И УДОБЕН ЗА ОДРЖИ-мини styler свиња наежвам четка е мала тежина, па вашата страна нема да гума или cramp додека стил, удар сушење и доработка.МИНИ ГОЛЕМИНА-мини styler со свиња влакната е најдобро како обликување и доработка четка за кратка коса.ТРКАЛЕЗНА ЧЕТКА ЗА ВАШАТА КОСА СТИЛ-оваа мини круг барел коса четка е идеален, не само за четкање на вашата коса.можете да го користите за да ја сушете тоа, навивам или исправи и за било кој друг коса стил вас.ЧУВАЈТЕ ја ВАШАТА КОСА ИЗГЛЕДА СУВА И НЕ МРСНА-оваа мини styler може да се пофали со висок квалитет на свиња влакната што се дистрибуираат на косата природните масла додека стил.Опис : Боја : црвена.Главен материјал : дрво.ЗАБЕЛЕШКА : Поради светлината и на екранот за поставување разлика,објектот е боја може да биде малку разлика од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Including1*Ролери Чешел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Змија Дизајнер на Логото Фолија Трансфер Налепници Термички Трансфер Ѕвезда Хартија за 3D Помине Уметност Декорација

2020 Модерен Помине Уметност Фолија Налепници Сет : шарени декорација налепница прави вашите нокти како у

DEN 165.12