• Новак
URATOT 16 Листови ноќта на Вештерките Помине Decals Налепници Уметност самолепливи Налепници за ноќта на Вештерките Партија Помине Салон

URATOT 16 Листови ноќта на Вештерките Помине Decals Налепници Уметност самолепливи Налепници за ноќта на Вештерките

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сетот вклучува : 16 парчиња на ноќта на Вештерките нокти налепници, доволно за да можете да ја користите, многу избор со неверојатно нокти decals.Секој налепница лист доаѓа со различни модели, вклучувајќи grimaces, вештерки, лилјаци, црни мачки, тикви, пајаци и повеќе, околу 800 парчиња на налепници вкупно.Нокти налепници се само-лепило и може да биде лесно да лупам и држи ги на вашите нокти, многу лесен за употреба; имајте на ум, на нокти налепници се многу кршливи, па затоа треба да бидете внимателни кога се зема нив надвор.Материјал : нокти налепници се изработени од тврд ПВЦ материјал кој нема да има чуден мирис, издржливи и безбедни, тие не се држи кон едни на други.Ако тоа не е леплива доволно, можете да го користите ноктите лепак за да им помогне на поправат; ако имате било незадоволство за време на користењето на, ве молиме слободно да контакт.Карактеристики : Материјал : Polyvinyl chloride Quantity : 1 package Package вклучува : 16 x ноќта на вештерките помине decals налепници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

36 Листови денот на Благодарноста Нокти Налепници Есен Есен Помине Decal 3D самолепливи Јавор Лисја Нокти Налепници

Лесен за користење : Нашата Благодарност нокти налепници се самолепило, па само изберете модели ви се до

DEN 239.76