• Новак
Божиќ Помине Уметност Налепници Decals 1000+ Шема Божиќ Снегулка Помине Уметност Материјали Украси 3D самолепливи Зима Дедо Мраз Elk Snowmen Пингвин Нокти Налепници за Божиќ

Божиќ Помине Уметност Налепници Decals 1000+ Шема Божиќ Снегулка Помине Уметност Материјали Украси 3D самолепливи

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

1 инчен Карактеристики Погодна да се применуваат на УВ гел ноктите / акрилни нокти / природни нокти / etc одличен подарок за вашата сакана и пријатели во Божиќ, Нова Година, денот на Мајката, денот на Благодарноста, роденден, и повеќе.Бремените жени и деца може да се користат со доверба!.Исто така, може да бидат опфатени со ноктите лепак да се направи убава налепница подолго траење.Користете помош на пинцета да нежно се отстрани подготвени налепница ставете ја на вашиот ноктите и притиснете тоа.Чувајте ги вашите нокти површината се чисти.Спецификација Пакет Содржина : Секој пакет вклучуваат 8 листови шарени Божиќ 3 D помине уметност налепници decals Материјал : Хартија во Боја : Шарени Големина на Лист : Околу 10 x 8cm / 3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат