• Новак
12 Листови Падне Помине Уметност Налепници Јавор Лисја Помине Decals Есен Помине Уметност Материјали Тиква Турција Maple Leaf Помине Дизајн Налепница Вода Трансфер Нокти ?

12 Листови Падне Помине Уметност Налепници Јавор Лисја Помине Decals Есен Помине Уметност Материјали Тиква

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Moisten на ноктот, со користење на пинцети нежно извлечете ја налепницата на ноктите површината со лицето нагоре и притиснете цврсто.ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.1 инчен Модел : Јавор Лисја Дизајн Пакет Содржина : 12 Листови Падне Ноктите Уметност Decals Чекори 1.ние ќе реагираат на вас како е можно поскоро и да се потрудиме да ги реши вашите проблеми.ПРИЛИКИ : Овие есенски нокти налепници се големи подароци за вашите најблиски или пријатели, уживаат DIY помине уметност забава со вашите пријатели за одбележување на посебен ден. Се применуваат topcoat на ноктите за да се заштити налепница за долготраен професионален нокти изгледаат или се однесуваат слој на транспарентен лак.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат