• Новак
5D Бели Снегулки Врежана Помине Уметност Налепници 4 Листови Зима Божиќ француски Помине Уметност Декорација Налепница Шарм Снегулки Цвет Нокти Снабдувањето со Ге?

5D Бели Снегулки Врежана Помине Уметност Налепници 4 Листови Зима Божиќ француски Помине Уметност Декорација

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Користете помош на пинцета да нежно се отстрани подготвени налепница ставете ја на вашиот ноктите и притиснете тоа.Нема слика, без затоплување е потребно.Како да го користите : .Професионални резултати во минути. Примена на база на грб и да чекаат тоа се исуши целосно.Одлично да се фокусираат или пополнување забава во Родител-Дете време.Со цел да се направи шема повеќе сјајна и не е лесно да се падне, може да се применува на горниот слој на површината.Нема слика, без затоплување е потребно.Функција : . Се применуваат врвот палто за совршен ефект. Одберете основна боја што ви се допаѓа и се применуваат врз вашите нокти, а потоа почекајте додека тоа 90% сува.Божиќ 5 D Врежана Нокти налепници : ќе добиете 4 листови 5 D Божиќ нокти налепници decals. Се применуваат врвот палто за совршен ефект.Safe Материјал : Нашите нокти налепници се направени од високо-квалитетни материјали, кожа-friendly и еколошки, toxin-бесплатно, ноктите уметност налепници се безбедни за двете деца и возрасни да се користи безбедно.

Спецификацијата

src=https:
//images-na.ssl-images-/images/G/01/x-locale/common/grey-pixel.gif class=a-spacing-base a-lazy-loaded data-src=https

Со стоката дадена додека купуваат

Змија Дизајнер на Логото Фолија Трансфер Налепници Термички Трансфер Ѕвезда Хартија за 3D Помине Уметност Декорација

2020 Модерен Помине Уметност Фолија Налепници Сет : шарени декорација налепница прави вашите нокти како у

DEN 165.12