• Новак
Божиќ Нокти Sequins Налепници Снегулки Помине Уметност Додатоци Нокти 3D Decals Снегулка Метал Paillettes Сјајот Златен Бел Дизајн за Божиќ Партија Ноктот Ноктот Помине Оркес?

Божиќ Нокти Sequins Налепници Снегулки Помине Уметност Додатоци Нокти 3D Decals Снегулка Метал Paillettes Сјајот

DEN 715.20

Достапност
Достапно за нарачка

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 90 PCS помине уметност decals се меша помине метал снегулки бели снегулки сјајот, 1 кутија.РАЗНИ СНЕГУЛКА ФОРМИ : 9 форми Бела снегулка DIY Божиќ Украси Парче Налепница Сет Зимски Божиќ Оркестарот Додатоци.БЕСПЛАТНИ DIY : Ноктите, лице и тело, коса, шминка, мобилен телефон случај, живот декорација, сите видови на бесплатни DIY.Погоден за Божиќ, Нова Година, зимски партии, carnivals, модни ревии.ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ДЕКОРАЦИЈА : Ноктите sequins се многу убави нокти украси кои може да се користи заедно со лак за да се постигне декоративен ефект.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : За почетници, вие едноставно можете да декорирате вашиот ноктите, лицето и телото, како и додека ги следите инструкциите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

URATOT 16 Листови ноќта на Вештерките Помине Decals Налепници Уметност самолепливи Налепници за ноќта на Вештерките

Сетот вклучува : 16 парчиња на ноќта на Вештерките нокти налепници, доволно за да можете да ја користите, �

DEN 335.76