• Новак
WOKOTO 12 Листови Marbling Серија Целосна Обвива Ноктот полски Ленти Налепници самолепливи Пети Помине Уметност Тебе Боја полски Decals со Нокти Датотека за Жени, Девојки Нок

WOKOTO 12 Листови Marbling Серија Целосна Обвива Ноктот полски Ленти Налепници самолепливи Пети Помине Уметност

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Содржина : 12 листови ноктот полски ленти + 1pc месечината форма помине уметност датотеки, секој лист ленти вклучува 14 совети со 7 различни големина за да се сретне големи димензии на ноктите.Многу Лесен За Употреба : Без сушење на времето, Овие ленти се лепливи добро, вие само може да се држи на ноктите директно .Избра било дизајн ви се допаѓа и една големина одговара за вашите нокти да се држиме за нокти, нежно, и само излупете го исклучите кога ќе сакате да го отстраните ! (Можете да го прочитате деталите на настава во описот под оваа страница).Safe Материјал Со Еко Пријателски Техника : Лесно да се применуваат врз вашите нокти со нашите инструкции, ниту еден од лак/Лепак/лак смена се потребни, кои ќе не боли ноктите.Многу Дизајни : Marbling, цветаат дизајн, 12 листови различни од Тебе боја се вклучени.Симпатична и нежна .Одговара за секоја ситуација за да се отвори различни убав ден !.Погоден за професионална употреба или домашна употреба : Без разлика што сте нов почетник или професионална помине уметник, тоа е лесно да се совлада вештината да го користите !.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат