• Новак
Француски Бран Линии Лизгачи Decals Мрачно Графички Нокти Алатка Помине Уметност Декорација DIY Помине Уметност Додатоци 3D Помине Уметност Налепница(3)

Француски Бран Линии Лизгачи Decals Мрачно Графички Нокти Алатка Помине Уметност Декорација DIY Помине Уметност

DEN 36.48

Достапност
Достапно за нарачка

[ Item Type ] 3 D Лепило Помине Уметност Налепница. [ Боја ] Розова Боја Се Виолетови Бела Црна, Зелена Сина. [ Пакет ]1 Лист. [ Size ] 9.6*6.3 cm. [ Пакет Вклучуваат ]1 Лист Помине Уметност Налепница. [ Item Type ] 3 D Лепило Помине Уметност Налепница[ Боја ] Розова боја се Виолетови Бела Црна, Зелена Сина [ Пакет ]1 Лист[ Пакет Вклучуваат ]1 Лист Помине Уметност Налепница[ Size ] 9.6*6.3 cm Note : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

36 Листови денот на Благодарноста Нокти Налепници Есен Есен Помине Decal 3D самолепливи Јавор Лисја Нокти Налепници

Лесен за користење : Нашата Благодарност нокти налепници се самолепило, па само изберете модели ви се до

DEN 239.76

Змија Дизајнер на Логото Фолија Трансфер Налепници Термички Трансфер Ѕвезда Хартија за 3D Помине Уметност Декорација

2020 Модерен Помине Уметност Фолија Налепници Сет : шарени декорација налепница прави вашите нокти како у

DEN 165.12