• Новак
MIZAEINV 720+компјутери Пеперутка Нокти Налепници Decals, Ласерски 3D Уметност Пеперутки за на доградба на Акрилни Само Лепило Decals за Нокти Holographic Помине Уметност Поставите

MIZAEINV 720+компјутери Пеперутка Нокти Налепници Decals, Ласерски 3D Уметност Пеперутки за на доградба на

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 12 листови помине уметност налепници, секој лист е 2.5x3.6 инчи , вкупно 722 пеперутки + 18 мали цвеќиња + 2 мали треви.Здравствено Безбедно : Пеперутки нокти налепници се изработени од еколошки материјали, не-токсични, не ограничувајќи се на било помине стилови, можете да го користите за безбедно (дури и за бремени жени).Пеперутка Серија : Многу серија на ноктите налепница & decal за вас да се избере,Меѓу нив, злато и ласерски злато, светлечки боја и зелени се многу слични, uminous боја на темно место ќе биде многу brightpay внимание да се разликуваат.Лесен за Користење : голема работа на голи ноктите, тие ќе останат за долго време и не ќе излупете ги исклучите вашите нокти.Микс дизајни Погоден за DIY на било која површина ви се допаѓа : рачно изработени занаетчиски, мобилни телефони, лаптопи, очила, нокти, тело, итн.НАСТАВА.1.Подготви ноктот со база мантил,им овозможи целосно да се исуши.2.излупете backer лист да се изложи на налепница, отстранете налепница со нега,за да се избегне кинење.3.Се применуваат налепница fimly да посакуваните нокти suface област.4.Се применуваат горниот слој за заштита на ноктите налепница добро..Како да се отстрани.1.Користете лак removerto се отстрани горниот слој Или ppel налепница од edgs полека да aviod нагон за чешање на окото.5.Кога налепница лепак останува на ноктите.il би можеле да бидат отстранети од страна на сапун suds или aleohol..Претпазливост.Donot appl да чувствителна кожа или во близина на очите.Ве молиме disconrinue користење.и консултирајте се со лекарот одеднаш кога ќе се чувствуваат абнормалност im скии или ноктите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Змија Дизајнер на Логото Фолија Трансфер Налепници Термички Трансфер Ѕвезда Хартија за 3D Помине Уметност Декорација

2020 Модерен Помине Уметност Фолија Налепници Сет : шарени декорација налепница прави вашите нокти како у

DEN 165.12