• Новак
GlitterWarehouse 2MM Буци Мат Неонски Жолта Козметички Одделение Сјај (50g Resealable Торба)

GlitterWarehouse 2MM Буци Мат Неонски Жолта Козметички Одделение Сјај (50g Resealable Торба)

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Забавно и Лесно да се Однесуваат на Вашите Нокти или Вештачки Нокти.Работи Одлично Со секоја Гел или Акрил во Прав.Одличен за Помине Уметност, Шминка, Телото Уметност, Занаети и Повеќе.Одлична За секоја прилика за да додадете боја, поп и гламур!.Буци Мат Неонски Жолт Сјај 2mm големина на честички.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

URATOT 16 Листови ноќта на Вештерките Помине Decals Налепници Уметност самолепливи Налепници за ноќта на Вештерките

Сетот вклучува : 16 парчиња на ноќта на Вештерките нокти налепници, доволно за да можете да ја користите, �

DEN 335.76