• Новак
Мермер Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници 2 Кутии Holographic Црно Бел Мермер Нокти Налепници Совети Заврши Ѕвезденото Небо Помине Decals за Жени, Девојки DIY Дизајни

Мермер Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници 2 Кутии Holographic Црно Бел Мермер Нокти Налепници Совети

DEN 213.12

Достапност
Достапно за нарачка

Она што ќе добиете : ќе добиете 2 ролни на шарени мермер помине фолија трансфер налепници, црно бели бои, модерен и убави модели за вашите нокти мода и уметност.Мермер шема : овие помине уметност decals се дизајнирани со мермер модели, кои ви нуди стилски и класичната помине уметност дизајн, појавување со твоите различни тимови и различни шминка стилови.Транспарентна кутија за складирање : секој ноктите фолија налепница се тркалаат се спакувани во посебна кутија со капак, кој може да ги задржиме чиста и од прав или вода, транспарентна кутија исто така го прави лесно за вас да се направи разлика совет обвива во различни бои.Лесно да се применуваат : дали сте почетник или професионална, овие мермер шема помине фолија трансфер налепници е погодно за да го користите, притиснете на фолија на ноктите по примена на обоени полски, само неколку секунди, ќе може да се добие прекрасни помине уметност дизајн.Сигурен материјал : ноктите фолија налепници се изработени од не-токсични, без мирис фолии за печатење материјали, што нема да наштети на вашата кожа и нокти, тоа е лесно да се отстрани со лак смена, тоа ќе остане подолго доколку ги применува палто врвот на тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Змија Дизајнер на Логото Фолија Трансфер Налепници Термички Трансфер Ѕвезда Хартија за 3D Помине Уметност Декорација

2020 Модерен Помине Уметност Фолија Налепници Сет : шарени декорација налепница прави вашите нокти како у

DEN 165.12