• Новак
DIY Светкавиот Назад лепак Тенка фолија Јапонски стил Сјајот на ноктите ленти Gilding помине decal Помине Уметност налепница Злато gilding налепница(А)

DIY Светкавиот Назад лепак Тенка фолија Јапонски стил Сјајот на ноктите ленти Gilding помине decal Помине Уметност

DEN 37.68

Достапност
Достапно за нарачка

Име : Помине уметност налепница.Стил : злато gilding налепница.Количина : 1. Големина : 8*10см.Пакет : 1*Злато gilding налепница.Големина : 8*10cm Name : Помине уметност sticker Package : 1*Злато gilding sticker Style : злато gilding sticker Quantity : 1 New Designs Gold gilding sticker Easy да се применуваат и убавината на вашите нокти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Змија Дизајнер на Логото Фолија Трансфер Налепници Термички Трансфер Ѕвезда Хартија за 3D Помине Уметност Декорација

2020 Модерен Помине Уметност Фолија Налепници Сет : шарени декорација налепница прави вашите нокти како у

DEN 165.12

URATOT 16 Листови ноќта на Вештерките Помине Decals Налепници Уметност самолепливи Налепници за ноќта на Вештерките

Сетот вклучува : 16 парчиња на ноќта на Вештерките нокти налепници, доволно за да можете да ја користите, �

DEN 335.76

36 Листови денот на Благодарноста Нокти Налепници Есен Есен Помине Decal 3D самолепливи Јавор Лисја Нокти Налепници

Лесен за користење : Нашата Благодарност нокти налепници се самолепило, па само изберете модели ви се до

DEN 239.76