• Новак
ololla Paddy Гел Налепница со 5 Различни Стил Елегантен Црн Дизајн | Помине Уметност полски Налепници Луксузен Pedi Налепници, Популарна Вистински Гел Pedi Налепница Гел Pedi Н

ololla Paddy Гел Налепница со 5 Различни Стил Елегантен Црн Дизајн | Помине Уметност полски Налепници Луксузен

DEN 549.60

Достапност
Достапно за нарачка

ДОМОТ & МОДЕРЕН : Одлична декорација за да одговара на било какви нокти во боја, правејќи повеќе привлечна и убава.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овој гел налепница пакет е направен од не токсичен материјал, кој е заштита на животната средина и безбедно за бремени жени или деца.Лесно отстранување може да се промени моделот секое време.ЛЕСНО & КРЕАТИВНА УПОТРЕБА : Совршен креативни DIY decors за дизајн,изберете вашиот омилен да се стави на и да се направи вашиот ноктите повеќе атрактивни.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : За вашиот подобро шопинг искуство,Ако имате било какви прашања или сугестии,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе им понуди совршен aftersales услуга за да ги задоволи вашите барања.ololla Paddy Гел Налепница со 5 Различни Стил Елегантен Црн Дизајн Помине Уметност полски Налепници Луксузен Pedi Налепници, Популарна Вистински Гел Pedi Налепница Гел Pedi Налепница Целосна Маска за Денот на Мајката Подарок Пакет Содржина Секој Стил : 30pcs на Paddy Гел Налепница 1pc Врвот Гел Бафер Чистење Рампа Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет се Каже збогум на хаос на течни лак.Професионални Резултати во Минути.Лесно отстранување, промена на моделот на било време.Најдобриот подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена ти.Погоден за фотографија, датуми, шопинг, свадби, одмор настани, итн. - Не, време на сушење - Лесна апликација - Не smudges или ленти. - Долготрајни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Помине Уметност Налепници за Жените Помине Уметност Резерви, 12 Листови Цвет Вода Трансфер Помине Decals Сончоглед

КОЛИЧИНА ќе добиете 12 листови Сончоглед Daisy дизајн на нокти налепници, кој ќе направи да се повеќе модер

DEN 191.76