• Новак
Ноктите Налепница Ноќта На Вештерките Черепот На Главата Есен Maple Leaf Тиква Дух Фестивал Лепило Нокти Налепници

Ноктите Налепница Ноќта На Вештерките Черепот На Главата Есен Maple Leaf Тиква Дух Фестивал Лепило Нокти Налепници

DEN 71.76

Достапност
Достапно за нарачка

Убаво модели заличи на здодевни боја во секојдневниот живот.Трим, чистење и полирање на ноктите; боја на позадина во боја на ноктите и сув излезе.【Она што ќе Добиете】Постојат 8 листови падне помине уметност decals во еден сет. 【4 Листови денот на Благодарноста Падне Maple Leaf и Турција Помине Уметност Налепници и Decals】падот maple leaf и турција помине уметност налепници и decals се совршени за DIY помине уметност дизајн.Голема нокти декорација додатоци поставува!. Moisten ноктите, се држи на patter во позиција. Отстрани филмот на производот,отсечени patter и се фрлам во вода 10-20 секунди.Како да го Користите : 1.08 инчи прибл.Доволно избори дека тие се погодни за професионален маникир салон употреба или домашна употреба. Соп до вода со хартиена крпа и удар сува.Голема DIY помине уметност дизајн направи фестивал полн со радост и убавина.Толку многу есен теми и ноќта на вештерките кул patternspatterns се вклучени : maple leaf, турција, венец, жолта и злато, дрво, плашилото, црна и бела дух, череп, крвави очи, смешни кловн, хорор ѓаволот, залак, вампир итн.Се Загрева Совети : 1. 【Високо Квалитетен Материјал】вода трансфер есен помине уметност налепници decals се направени од високо квалитетни материјали, кои се еколошки, не-токсични и не ограничувајќи се на било помине видови.Тие ќе се допаѓа толку многу!Уживајте во DIY помине уметност дизајн со нив. Добар роденден или фестивал подарок обвива за вашите пријателки. Имајте на нокти налепници decals подалеку од дофат на деца и оние под возраст од 3 години.Не допирајте вода веднаш откако ќе завршите со примена на вашата вода трансфер помине decals.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат