• Новак
24 Листови Нокти Налепници,Мистериозен Мачка Очи Помине Печ со Желе за Џвакање , Нокти Налепници Сјајот Тебе полски Налепници Decal Ленти Само-Ashesive Помине Уметност Ком

24 Листови Нокти Налепници,Мистериозен Мачка Очи Помине Печ со Желе за Џвакање , Нокти Налепници Сјајот Тебе

DEN 1411.20

Достапност
Достапно за нарачка

Уникатен Дизајн : Различни од обичните помине закрпи, нашите нокти закрпи се базира на мистериозната мачка очи, и секој има различен дизајн.Можете да го носат на било повод, секогаш најмногу око-фаќање.Пакетот Вклучува : 24 помине закрпи за раце и нозе.Направени на пријателски и безбедно материјали, има полесни вкус од традиционалните лак и нема да наштети на вашата прекрасна ноктите.Пакетот Вклучува : Со цел да се продолжи работниот век на ноктите печ и да ги зачувате вашите трошоци, секој пакет вклучува професионални желе лепак (24 PCS), и исто така можете да го купите.Едноставно се отстрани желе лепак останатите на ноктите и можете да го користите ноктите печ повторно.Широк Спектар На Употреба : Погоден за професионални салони, ноктите курсеви, ноктите уметници и лични/семејни употреба, итн.Можете да уживате во добра DIY време со вашите пријатели, која штеди пари и ја подобрува односи.Совети : не допре водата во рок од два часа.Ако сакате да се задржи подолго време, може да се применува лак за да се покрие тоа да се направи налепница живот подолго.Спецификации Материјал : Пластични Производ Тежина:28 G Производ Големина(L x W x H):11 × 8 × 2cm / 4.3 × 3.1 × 0.8 инчи Пакет Содржина: Мистериозен Мачка Очи Помине Печ(24 PCS) × 1 Забелешка Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви го претставуваме професионалниот желе лепак (24 PCS) за секој купувач кој купува нокти налепници.Ако ви требаат повеќе желе лепак, можете да го купите повторно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат