• Новак
Hemobllo 3Pcs Далечински Управувач Чување на Кутии, Пластични Удар Слободни Далечински Управувач Држачот за Ѕид Медиуми Организаторот за Дома Спалната соба Дневна Соба(

Hemobllo 3Pcs Далечински Управувач Чување на Кутии, Пластични Удар Слободни Далечински Управувач Држачот за

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Чување на кутии се перат, подвижен и еднократно.Едноставно, не-деструктивни поставување, користење на силни лепила, без завртка додатоци на сите.Еколошки АБС материјал, мазна површина, трајни, водоотпорен дизајн.Можете да ги залепите на ѕидот во близина на креветот/кафе бар/бања/ресторан/насекаде деца canâ€т стигне и секаде каде што сакате.Едноставен, но моден дизајн, организирајте ги вашите објекти и го прават животот пријатен.Description If сте во потрага за трајни ѕид монтирани далечински управувач носителот, тогаш може да дојде да ги види овие ѕид монтирани далечински носители, направени од премиум материјалот, може да се обезбеди својата издржливост и practicability.Тие може да се одржи телефони, други преземање, како и.Тие се еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : ABS.- Едноставен, но моден дизајн, организирајте ги вашите објекти и го прават животот пријатен.- Можете да ги залепите на ѕидот во близина на креветот/кафе бар/бања/ресторан/насекаде деца canâ€т стигне и секаде каде што сакате.- Чување на кутии се перат, подвижен и еднократно.- Едноставно, не-деструктивни поставување, користење на силни лепила, без завртка додатоци на сите.- Еколошки АБС материјал, мазна површина, трајни, водоотпорен дизајн.- Боја : Бела.- Големина : 27 X8 X6 CM.Пакет Including1 x долго чување box2 x краток чување на кутии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

XKAOL 3-Слој Фланелен боксери Накит Организатор Кутија Ѓердани Обетки Прстени се Прикаже Носителот Случај (Боја

Тие се лесни, лесен за носење, силна, убава и удобно.МултифункционаленМултифункционален накит складира�

DEN 7930.80

Накит за Чување Накит Кутија Мулти-слој Накит Складирање Кутија Погоден за Прстени, Обетки Ѓердан Девојки Подароци

Накит, кутии може да се користи за чување на разни видови на накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени

DEN 1363.20