• Новак
Џин-Сиу Накит Организатор Подарок Кутии за Накит Градите 3 Слоеви Накит Кутии за Earring Прстен Ѓердан Преносни Патување Случај за Жените Подарок за Жените

Џин-Сиу Накит Организатор Подарок Кутии за Накит Градите 3 Слоеви Накит Кутии за Earring Прстен Ѓердан Преносни

DEN 4970.88

Достапност
Достапно за нарачка

❤ ВНИМАТЕЛЕН се СПРАВИ со ДИЗАЈН : Рачка на врвот прави накит случај portable, и ви овозможува да ја искористам оваа кутија за накит каде и да сакате. ❤ МИНИ СЛУЧАЈ ЗА ВАШЕТО СЛЕДНО ПАТУВАЊЕ : Овој накит кутија има мини патување случај, кој е совршен за примена на шминка во движење, тоа е мал доволно што можете да поп тоа во вашата торба за викенд на плажа. ❤ Домот на ИЗРАБОТКА : Направен од висок квалитет на СТП кожа coverand меки кадифени обвивка.Мазна дизајн е совршена комбинација на модерното и класа.Елегантен изглед и здрав во квалитетот. ❤ СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ДЕВОЈКИ : Овој компактен накит случај ќе ви помогне да се задржи вашиот накит и малите нешта во добра состојба со својата поделени слотови.Тоа е идеален подарок за ќерка, пријателка,besties на роденден,Валентин Ден,Денот на Благодарноста,Божиќ. ❤ Висок квалитет на гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Бренд : Џин-Sui Specifications - Материјали : Кожа, Средна Густина Fiberboard (МДФ) и Сомот - Надворешен Боја : ве Молиме погледнете во сликата - Линиски Боја : Беж - Накит кутија вкупната големина : 30cm * 16.2 cm *18.5 см - Преносни накит кутија вкупната големина : 14cm * 4cm * 8cm Feature : - Мулти-слој фиока капацитет за складирање е повеќе разумни - Кожа мека на допир рачка - Таписерии изработка, убава и повеќе стилски - Разумен класификација на накит не носете секој other Thank вас за вашата шопинг во мојата продавница.Имајте пријатен ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Накит Кутија Кутија за Накит, Жени, Девојки Дрвени Накит Организатор, Накит Складирање Случај со Огледало Накит

Уникатен дизајн создава визуелно атрактивни екранот кој го координира со било кој стил или постоечки д

DEN 2631.12

CXJAY Мода Жените Мини Преносни Накит Кутија Студ Обетки Прстени Накит Складирање Организатор на Екранот Патување

Ако имате голем број на накит и тешко е да ги ставите во ред, можеби ви треба една кутија да ги продавница

DEN 1889.52

livster Дрвена Кутија за Накит Организатор | рачно изработени Дизајн на Накит Кутија за Жени, Девојки | Декоративна

Најдобар Квалитет на Рачно изработена Дрвена Рака Врежан Накит кутија.Тоа се задржи безбеден вашиот На

DEN 1065.60