• Новак
GJRFYJ cfslp Мулти-Слој Голем Накит Организатор Кутија СТП Кожа Фиока за Складирање Подарок Случај за Обетки Прстен Кутии Екранот

GJRFYJ cfslp Мулти-Слој Голем Накит Организатор Кутија СТП Кожа Фиока за Складирање Подарок Случај за Обетки

DEN 15253.68

Достапност
Достапно за нарачка

Мулти-слој Големи флип накит кутија со Механизам за повикување метал заклучување,технологија, хардвер сјајна текстура и издржливи.СТП Кожа,Отпорни на нечистотија, не пилинг, анти-нула,Мазна.Ѓердани може да се складира на кука, обетки може да бидат зачувани на одборот со дупки,бран прстен ритам може да се одржи на прстен,лизгачки фиока може да се користи за складирање на хривнија или шминка и др.Други додатоци може да се чуваат во мрежа, и тоа, исто така може да биде одделен.Внатрешноста е опремена со HD огледало стакло, која може да се користи за шминка,облекување и може да се застане и да се поттикнат-се повлече.Мулти-слој Големи флип накит кутија со Механизам за повикување метал заклучување,технологија, хардвер сјајна текстура и durable PU Кожа,Отпорни на нечистотија, не пилинг, анти-нула,Smooth Necklaces може да се складира на кука, обетки може да бидат зачувани на одборот со дупки,бран прстен ритам може да се одржи на прстен,лизгачки фиока може да се користи за складирање на хривнија или шминка и др.Други додатоци може да биде зачувана во мрежата, и исто така може да биде detached The внатрешноста е опремена со HD огледало стакло, која може да се користи за шминка,облекување и може да се застане и да се поттикнат-се повлече.Двојно скалите складирање прстен каналите,Може да се сместат повеќе парови на прстени или обетки.Има рачка за укинување на накит кутија, која изгледа како мал suitcase Material : 1 Изглед : Мулти-слој Големи СТП Кожа Накит Organizer2 Надеж : Фланелен боксери Со Мека Бисер Како Зрно Lines Size и Тежина : Крај на објектот : Должина 18.5 см Ширина беа 25,5 см 21cm Weight : 3kg There ќе биде грешка на 1-2 cm помеѓу вистинските димензии и мерења на локации, и вистинската големина ќе преовладува.обезбеди повеќе простор и е идеален да се даде како подарок за своите сакани за свадби, годишнини, родендени, Ден на Мајката, Божиќ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CXJAY Мода Жените Мини Преносни Накит Кутија Студ Обетки Прстени Накит Складирање Организатор на Екранот Патување

Ако имате голем број на накит и тешко е да ги ставите во ред, можеби ви треба една кутија да ги продавница

DEN 1889.52

Накит Кутија Кутија за Накит, Жени, Девојки Дрвени Накит Организатор, Накит Складирање Случај со Огледало Накит

Уникатен дизајн создава визуелно атрактивни екранот кој го координира со било кој стил или постоечки д

DEN 2631.12

Topro Луксузни Прстен Кутија,LED Светло Накит Екранот Подарок Кутија,Мат Чувствуваат Сомот Свадба Прстен Кутија,Денот

Совршен Складирање Кутија За Вашиот Прстен.Тоа е Безбедно, Нетоксични, Екопријателски.Производ Функциј

DEN 215.76

Накит Кутија 10 Слотови Прилагодливи Пластични Правоаголник Транспарентна Кутија за Складирање Занает Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 959.52