• Новак
Ултра-Модерна Музика Кутија со Пати-Up Фото Рамка - Дрво Накит Кутија со Преграда – 30 Забелешка Музички Накит Кутија со Слика Рамка (6 Х 4) - Изберете Custom Песна за Музич?

Ултра-Модерна Музика Кутија со Пати-Up Фото Рамка - Дрво Накит Кутија со Преграда – 30 Забелешка Музички Накит

DEN 11519.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ентериерот е обрабени со бела сомот кој им помага на вашите вредности да останат безбедни.Персонализирате уникатен обичај подарок за неа со изборот на песна што би сакал да се слушне време и повторно, од 454 достапни песна наслови.Има 1 на отворен простор и вертикална прстен ролни да ви помогне да ги организирате вашите прстени без никаков напор.СРЕБРО И ружино дрво МУЗИЧКА КУТИЈА : Направен од високо-квалитет цврсто дрво и сребро хардвер тоа има убави hi-сјај ружино дрво се заврши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Topro Луксузни Прстен Кутија,LED Светло Накит Екранот Подарок Кутија,Мат Чувствуваат Сомот Свадба Прстен Кутија,Денот

Совршен Складирање Кутија За Вашиот Прстен.Тоа е Безбедно, Нетоксични, Екопријателски.Производ Функциј

DEN 215.76