• Новак
WYFDC Двојно-Layer Дрвени Антички Накит Кутија, Magnolia Форма Погодна за Пријатели

WYFDC Двојно-Layer Дрвени Антички Накит Кутија, Magnolia Форма Погодна за Пријатели

DEN 5447.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : дрвени.Стил : Кинески стил.Накит за Подарок Кутија : стилски дизајн е совршен за чување на ѓердани, обетки, белегзии, прстени, обетки, коса клипови, cufflinks, брошеви и други накит.Едноставни и стилски дизајн : Овој накит складирање кутија е едноставна и стилски, од суштинско значење за накит и додатоци љубовници.Погодна за секој салон, ноќни маса или салон.Практични подароци : Убави подароци за Денот на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, Роденденот или било кој повод.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Topro Луксузни Прстен Кутија,LED Светло Накит Екранот Подарок Кутија,Мат Чувствуваат Сомот Свадба Прстен Кутија,Денот

Совршен Складирање Кутија За Вашиот Прстен.Тоа е Безбедно, Нетоксични, Екопријателски.Производ Функциј

DEN 215.76

Елегантни Прстени за Складирање Кутија, Гроздобер Накит Случај Носителот, Геометриски Обетки Екранот Кутија,

Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија.Ова е производ полн со Божиќ елементи, многу погодна за Божи�

DEN 1238.40

Мала Кутија за Накит,Патување Накит Кутија Мини Накит Случај Девојки Накит Организатор Преносни Накит за Чување

ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА ЗА ПАТУВАЊЕ : 3.9" x 3.9" x 1.9"(L x W x H).Компактен и лесен, лесно се вклопува во вашата чанта или �

DEN 1792.80