• Новак
Анџелина Палатата Круг Накит Организатор Случај Патна Торба Деверуша Подароци Свила Сатен Кутија за Ѓердан Earring Хривнија Прстен(hastat)

Анџелина Палатата Круг Накит Организатор Случај Патна Торба Деверуша Подароци Свила Сатен Кутија за Ѓердан

DEN 696.00

Достапност
Достапно за нарачка

ДИЗАЈНИРАН ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА Со класичен свила сатен обвивка, накит во оваа прекрасна случај е ефективно заштитени од оштетување и нула, додека совршен корисна големина го прави не е премногу голема за да биде поставен насекаде,ниту премногу мали за да ги зачувате нешто.Тоа може да се задржи сите ваши ѓердани, белегзии, обетки прстени безбедно и сигурно, но на дофат на вашите прсти.СТИЛСКИ & УРЕДНАТА Овој случај е дизајниран со двојно метал патентите и pullers со "Анџелина е Палас" логото врежани.На врвот на преградата има 2 останува/барови кои може да се одржи на 2 пара на уво прстени и 6-9 прстени.Главната преграда има 4 zippered двострано транспарентен пошта која држи 8 ѓердани и нараквици, додека има уште многу простор за часовници и други додатоци.НАПРАВЕН ДА ТРАЕСвила сатен е ткаенина секоја жена сака, печатени сатен е лесен сепак, трајни, и доаѓа во различни дезени и бои, дури и обвивка и внатрешен пошта се направени од ист сатен во обична боја.ЖЕНИТЕ МОРА да ИМААТбез разлика Дали тоа е брз викенд оклопни или одмор, оваа корисна накит случај може да се вклопи во вашата чанта или ранец и чувајте ги сите на вашиот накит безбедна, организиран и метежот-слободни.СОВРШЕН ПОДАРОК тоа е совршен подарок за пријатели, сопруга, мајка и на вашата сакана дека таа се случува да се носат секој ден за годините што доаѓаат, секој случај се доаѓа убаво спакувана во убава Анџелина Палатата подарок кутија, подготвени за давање на подарок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Накит Кутија Кутија за Накит, Жени, Девојки Дрвени Накит Организатор, Накит Складирање Случај со Огледало Накит

Уникатен дизајн создава визуелно атрактивни екранот кој го координира со било кој стил или постоечки д

DEN 2631.12

livster Дрвена Кутија за Накит Организатор | рачно изработени Дизајн на Накит Кутија за Жени, Девојки | Декоративна

Најдобар Квалитет на Рачно изработена Дрвена Рака Врежан Накит кутија.Тоа се задржи безбеден вашиот На

DEN 1065.60