• Новак
Накит за Чување Накит Кутија Мулти-слој Накит Складирање Кутија Погоден за Прстени, Обетки Ѓердан Девојки Подароци 245/175/98 Накит за Подарок Кутии За Жени (Боја : Бела)

Накит за Чување Накит Кутија Мулти-слој Накит Складирање Кутија Погоден за Прстени, Обетки Ѓердан Девојки Подароци

DEN 1363.20

Достапност
Достапно за нарачка

Накит, кутии може да се користи за чување на разни видови на накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени и ѓердани. 1. На вториот кат простор за складирање целосно го решава мали проблеми на накит складирање. 2. Висок-квалитет собираат крпа да се грижи за вашето богатство повеќе нежно. 3. Двоен слој за висок квалитет на СТП, мека и мазна текстура, водоотпорен, навремено отпорни и носат-отпорни. 4. Вграден-во огледало шминка, лесно да се прилагоди на шминка од огледалото, накит кутија е како прелив на маса.Број на модел : 1011 Боја : Бела Точка Тежина : 1 Грама Практични накит складирање кутија, уредно се организира накит во едно место, понудата проштална на неуредна облекување маса.Име на производ : накит box Net тежина : 1kg Material : висок квалитет на СТП кожа, еколошки собираат високо-одделение текстура hardware Size : должина 245*ширина 175*висина 98 (mm)Боја : боја, whitenote1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало боја разлики може да се случи, ве молиме understand3. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете јаз од 1-3 cm, ви благодарам.4. Времето за испорака е 10-25 days5. Ако сè уште не може да добие нарачка во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Тоа може да се користи како идеален подарок за накит љубовници во својот живот, особено погоден за родендени, Божиќ, свадба дена, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, јубилеи итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Накит Кутија Кутија за Накит, Жени, Девојки Дрвени Накит Организатор, Накит Складирање Случај со Огледало Накит

Уникатен дизајн создава визуелно атрактивни екранот кој го координира со било кој стил или постоечки д

DEN 2631.12

Накит Кутија 10 Слотови Прилагодливи Пластични Правоаголник Транспарентна Кутија за Складирање Занает Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 959.52