• Новак
BEWISHOME Кутија за Накит за Жените 35 Прегради Накит Организатор - 6 Ѓердан Куки, 2 Слоеви - Накит, Кутии Екранот за Чување Накит Држачот за Девојки Сива SSH71H

BEWISHOME Кутија за Накит за Жените 35 Прегради Накит Организатор - 6 Ѓердан Куки, 2 Слоеви - Накит, Кутии

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Вашиот сакан не би бил посреќен кога се прима како убав подарок за Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, за Роденден, Свадба и така натаму.На елегантен накит носителот кутија се убави, цврсти и издржливи.35 ПРЕГРАДИ за РАЗЛИЧНИ скапоцени КАМЕЊА : накит кутија има 12 мали прегради за обетки и прстени; 9 поголем прегради за нараквици или поголема големина обетки; 5 повеќе слотови за ѓердани, алки и часовници.Овој накит поле ви овозможува да ги видите сите ваши предмети на прв поглед, правење на вашиот дневен облекување побрзо и полесно. - Линиски Боја : Беж - Генерално Димензии : 10.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

livster Дрвена Кутија за Накит Организатор | рачно изработени Дизајн на Накит Кутија за Жени, Девојки | Декоративна

Најдобар Квалитет на Рачно изработена Дрвена Рака Врежан Накит кутија.Тоа се задржи безбеден вашиот На�

DEN 1065.60

Накит Кутија 10 Слотови Прилагодливи Пластични Правоаголник Транспарентна Кутија за Складирање Занает Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 959.52

Накит Кутија Кутија за Накит, Жени, Девојки Дрвени Накит Организатор, Накит Складирање Случај со Огледало Накит

Уникатен дизајн создава визуелно атрактивни екранот кој го координира со било кој стил или постоечки д�

DEN 2631.12

Накит за Чување Накит Кутија Мулти-слој Накит Складирање Кутија Погоден за Прстени, Обетки Ѓердан Девојки Подароци

Накит, кутии може да се користи за чување на разни видови на накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени

DEN 1363.20