• Новак
Voova Накит Кутија Организаторот за Жени, Девојки, 2 Слој Големи Мажи Накит за Чување, СТП Кожа Екранот Накит Носителот со Отстранлив Послужавник за Ѓердан Обетки Прст

Voova Накит Кутија Организаторот за Жени, Девојки, 2 Слој Големи Мажи Накит за Чување, СТП Кожа Екранот Накит

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овој компактен накит случај ентериерот е направен од beaded фланелен боксери/велур, мека и анти-оцрни, тоа може да се задржи вашиот накит добро заштитени од гребнатини и нарушен.И овој елегантен накит складирање случај ќе дојде со Voova дизајниран подарок сандак, совршен подарок за вашите пријатели, девојка, жена, мајка или други сакаше женски на Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Мајки ден, Божиќ, Годишнина Ден, Нова Година или Свадба.Целокупната Димензии : 9.37 инчи;5 куки во горниот капак за бесење ѓердани и приврзоци, можете да навивам синџир во долниот еластична shirred фати џебот да остане на своето место и за спречување на заплитане, исто така џеб може да се организираат повеќе поголеми накит објектот;Средината на послужавник вклучуваат 8 прстен жлебови, 4 мали слотови(отстранување), earring плоча и под дел за чување на прстени, манжетни, обетки, studs, брошеви и други keepsakes;Дното на преградата со 6 подеднакво поделени делови и отстранлив слотови за складирање на поголеми нараквици или помалку често се носи накит;Овој компактен накит случај ентериерот е направен од beaded фланелен боксери/велур, мека и анти-оцрни, тоа може да се задржи вашиот накит добро заштитени од гребнатини и нарушен.Дното на преградата со 6 подеднакво поделени делови и отстранлив слотови за складирање на поголеми нараквици или помалку често се носи накит;.DIY Внимателен Детали : Овој елегантен накит кутија доаѓа со двојно пластовидно слој и отстранлив прегради создаде голем капацитет и различен изглед.На casket ќе биде транспортирана со voova дизајниран подарок пакување кутија, згодна и голем капацитет за накит колекција.Нашите порцелан и разновиден накит случај е идеален избор.Целокупната Димензии : 9.Нема веќе губење на вашиот bling.Одличен Подарок : Дали сте за лекување на себе си или давање подарок за вашата девојка, жена, мајка или други сака за Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Мајчината ден, Божиќ, Годишнина Ден, или Свадба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CXJAY Мода Жените Мини Преносни Накит Кутија Студ Обетки Прстени Накит Складирање Организатор на Екранот Патување

Ако имате голем број на накит и тешко е да ги ставите во ред, можеби ви треба една кутија да ги продавница

DEN 1889.52