• Новак
JYDQM Кожа Накит Кутија за Складирање Организатор Случај Прстен Накит Складирање Кутија Голем Капацитет Подарок Идеи (Боја : Сина, Големина : 34X25X20.7CM)

JYDQM Кожа Накит Кутија за Складирање Организатор Случај Прстен Накит Складирање Кутија Голем Капацитет Подарок

DEN 1504.80

Достапност
Достапно за нарачка

Скапоцени микрофибер различни од сомот,понапредни и елегантен.Елегантен накит организатор кутија може да се користи за чување на прстени,обетки,брошеви и други исклучителна накит,скапоцени микрофибер спречете го вашиот накит од гребење и knotting.Дрвена кутија за накит е одлична за лична употреба дома,седи handsomely на било ноќната, маса, салон, фиока или контра,исто така, совршен за патување накит организатор или накит шоу.Декорација на класици во светот, да ги прифати сите ваши убави модни дизајнери да работат напорно за да се разбере животот/знаеш подобро.Погоден за давање на подарок прилики : вработен помош, свадба, туризам комеморацијата.Скапоцени микрофибер различни од сомот,понапредни и елегантен.Елегантен накит организатор кутија може да се користи за чување на прстени,обетки,брошеви и други исклучителна накит,скапоцени микрофибер спречете го вашиот накит од гребење и knotting.Дрвена кутија за накит е одлична за лична употреба дома,седи handsomely на било ноќната, маса, салон, фиока или контра,исто така, совршен за патување накит организатор или накит шоу.Декорација на класици во светот, да ги прифати сите ваши убави модни дизајнери да работат напорно за да се разбере животот/знаеш подобро.Пакетот вклучува : 1*кутија (без какви било експонати)Забелешки : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Накит за Чување Накит Кутија Мулти-слој Накит Складирање Кутија Погоден за Прстени, Обетки Ѓердан Девојки Подароци

Накит, кутии може да се користи за чување на разни видови на накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени

DEN 1363.20

Накит Кутија Кутија за Накит, Жени, Девојки Дрвени Накит Организатор, Накит Складирање Случај со Огледало Накит

Уникатен дизајн создава визуелно атрактивни екранот кој го координира со било кој стил или постоечки д

DEN 2631.12

CXJAY Мода Жените Мини Преносни Накит Кутија Студ Обетки Прстени Накит Складирање Организатор на Екранот Патување

Ако имате голем број на накит и тешко е да ги ставите во ред, можеби ви треба една кутија да ги продавница

DEN 1889.52

Накит Кутија 10 Слотови Прилагодливи Пластични Правоаголник Транспарентна Кутија за Складирање Занает Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 959.52