• Новак
Ekero Накит Организатор Стојат Ѓердан Организатор Прилагодлива Висина Накит Носителот Голем Капацитет Ѓердан Earring Носителот Прстен Хривнија Екран 3-во-1 Мат Црна

Ekero Накит Организатор Стојат Ѓердан Организатор Прилагодлива Висина Накит Носителот Голем Капацитет Ѓердан

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате било какви прашања во врска со накит штанд, слободно контактирајте со нас во секое време.Разумен класификација складирање.Совршен за прикажување, зачувување и организирање на вашиот накит на вашиот суета, салон или мало прилагодување.Мазна површина не гребење на накит. 3-во-1 самостојна накит екранот инјектираат душата во ладна накит и носи исклучителна десктоп уметност.Умерена виси дупка ви овозможува да се откажам и да ја земе од обетки и уво studs непречено и недвосмислено. 【Естетски Ѓердан Организатор】Накит организатор застане за ѓердан носителот,earring носителот,бразлетна и прстен држачот. 【100% Задоволство Услуга】Ekero е посветена на обезбедување на врвен квалитет на производите и задоволство услуги за нашите клиенти.Вдлабнати диск база додадете набитост и бонус за складирање на прстени, брошеви и мали додатоци.Исклучителна накит дрво стојат може да ги красат вашата tabletop, и неговиот модерен дизајн може да биде добро да се интегрира во било кој стил на декорација. 16 виси гранки.Ротирачки врвот Т-бар дизајн ја прикажува вашата омилена долги ѓердани во поинаква насока.Ние ќе ви одговориме во рок од 18 часа.Накит организатор застане е идеален избор за вашиот подароци, убава и практична, и ќе биде нејзиниот добар помошник во организирање и чување на накит!. 【Врвот Подарок Избор】Направен од високо-квалитет метална рамка со 3-ниво елегантна завршница и мазна послужавник, Ekero накит организатор е навистина прекрасен подарок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат