• Новак
Златниот Сад Лаки Зајак - Накит Обетки Прстени Ѓердан Хривнија Носителот Јадење Trinket Фах Роденден на Пријател Девојка Подарок Божиќ Свадба Роденден на Денот на Мај?

Златниот Сад Лаки Зајак - Накит Обетки Прстени Ѓердан Хривнија Носителот Јадење Trinket Фах Роденден на Пријател

DEN 1490.40

Достапност
Достапно за нарачка

Лаки зајак накит држачот е многу симпатична.Садот е добро направен и убаво стокмено.Ова е само совршена големина за нараквици, прстени, обетки, итн.Ова ќе го направи одличен подарок за секој кој сака слон или треба нешто whimsical во нивниот живот!.Направена од одличен квалитет глазирани керамички.Совршено големина за внатрешни работи додаток, овој накит фах мерки 3.9"L x 3.9"H. ве Молиме обратете се до големина на слика!.Стави тоа во бањата ,совршено место да се одржи вашите ѓердани, обетки, рака синџир ,нараквици.Оставете го од мијалникот да се соберат вашиот прстени како што се мијат рацете, или да го стави на ноќната да поставите вашата прстени како ќе го добие подготвени за кревет.Одличен подарок за ќерки, сестри,мајки,wifes и девојки,дури и партнери ако тие имаат многу прстени.Повеќе стил и боја на располагање.Лаки Зајак накит држачот е многу симпатична.Садот е добро направен и убаво стокмено.Ова е само совршена големина за нараквици, прстени, обетки, итн.Ова ќе го направи одличен подарок за секој кој сака слон или треба нешто whimsical во нивниот живот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сурфање Rider Практични Микрофибер Кожа Складирање Послужавник-Канцеларија Биро Фах Ноќни Caddy Чување на Организаторот

Квалитетни Материјали : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, издржливи.Answer : ___________________________ Note : не измијте го, избрише

DEN 311.76

КООРДИНАТОР Накит Пакување Кутија за Складирање Фах Накит Фах Обетки и Ѓердан Екранот Стојат Декоративен Украс

Да ги прилагодите на вашите сопствени фах : Дами " накит коцки се компатибилни со украсни орнаменти.Може�

DEN 1286.40

5-Ниво Уво Студ Носителот со Фланелен боксери Фах Накит Организатор Држачот за Обетки Ѓердани Часовници, Нараквици

★5слој накит складирање рек : метал дизајн на рамка, светлина луксуз и текстура, постојат 24 earring дупки и к

DEN 1609.68